Nissan velgen op Toyota - centreerringen

Centreerringen voor Nissan velgen (66,1 mm / 66.1 mm naafboring) op Toyota naaf (60,1 mm / 60.1 mm)

Originele Nissan lichtmetalen velgen hebben een naafboring van 66,1 mm. Deze velgen kunnen worden gemonteerd op Toyota voertuigen met een naafdiameter van 60,1 mm, maar voor een correcte montage zijn centreerringen nodig.

Centreerringen worden gebruikt om de naafboring van de velg aan te passen aan de naaf van het voertuig. Ze vullen het verschil tussen 66,1 mm en 60,1 mm op en zorgen ervoor dat het wiel correct gecentreerd is.
Zonder centreerringen zit het wiel mogelijk niet correct op de naaf, wat trillingen kan veroorzaken en de rijveiligheid negatief kan beïnvloeden.

Alle producten in deze categorie zijn ontworpen voor Toyota naven met een diameter van 60,1 mm en Nissan velgen met een naafboring van 66,1 mm.
Hulp nodig? Neem contact met ons op via de contactpagina — wij bieden snelle en betrouwbare technische ondersteuning.
Let op:
- Sommige oudere of minder gangbare Nissan of Toyota modellen kunnen andere naaf- of boringmaten hebben — neem contact met ons op om de passing te bevestigen.
- Als u tegenstrijdige informatie online tegenkomt, neem dan gerust contact met ons op — wij helpen u de juiste oplossing te kiezen.

CENTREERRINGEN 66,1 - 60,1 mm ( 66.1 - 60.1 )

Voorraadstatus: Op voorraad
4,99 €

Deze 66,1 - 60,1 centreerringen zijn nodig als je wielen ...