Toyota voertuigen zijn uitgerust met een wielnaafdiameter van 54,1 mm. Bij het monteren van VW Volkswagen lichtmetalen velgen met een naafboring van 57,1 mm zijn centreerringen nodig om een nauwkeurige passing te garanderen.
Wielcentreerringen passen de maat van de naaf aan de naafboring van de velg aan, zodat het wiel correct op de as wordt uitgelijnd. Ze vullen het verschil tussen 54,1 mm en 57,1 mm op en zorgen voor een stabiele montage.
Rijden zonder passende centreerringen kan leiden tot onbalans van het wiel, trillingen en mogelijke veiligheidsproblemen.
Deze centreerringen zijn geschikt voor Toyota naven met een diameter van 54,1 mm en VW Volkswagen velgen met een naafboring van 57,1 mm.
Hulp nodig bij het kiezen van de juiste maat? Neem contact met ons op — ons team staat klaar om u snel te helpen.
Let op:
- Bepaalde Toyota of VW Volkswagen modellen kunnen afhankelijk van bouwjaar of specificaties afwijkende maten vereisen.
- Als u niet zeker bent van de compatibiliteit, neem dan contact met ons op en wij helpen u de juiste passing te controleren.
Deze 57,1 - 54,1 centreerringen zijn nodig als je wielen ...